Hizmetlerimiz

Makine İmalatı

Tecrübeli Ekip, Yeni Soluk;

Rotmak olarak uzun zamandır yapmakta olduğumuz fason imalatı yeni bir boyuta taşıdık. İmalat tecrübemizi tasarımla birleştirerek kaliteli makineleri anahtar teslimi imal ediyoruz. Tamamen müşteri odaklı özel amaçlı

Ücretsiz Keşif Hizmeti;

İşletmenizde ihtiyaç duyabileceğiniz ekipman, aparat veya makineyi tasarlıyor, üretiyor ve kullanımınıza sunuyoruz. İşletmelerde verimsizlik kaynakları çok çeşitli olabiliyor ve çoğu zaman da alışkanlıklar dolayısı ile bu verimsizlik kaynaklarının farkında bile olunamayabiliyor. Rotmak olarak işletmenizde verimliliği arttırmak için ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz. Verimsizlik kaynaklarını belirliyor ve olası çözümler için öneriler hazırlıyoruz.

Neden Biz?

16 yılı aşkın imalat ve tasarım tecrübemizle bugüne kadar pek çok firma için verimlilik arttırıcı makineler ve otomasyon sistemleri tasarladık ve onlar adına imal ettik. Biz problemlerinizi en ekonomik şekilde nasıl çözeceğimizi iyi biliyoruz.  Bunu gerçekleştirmek için kalifiye çalışanlarımız, geniş makine parkurumuz ve farklı alanlardaki ihtiyaçlarınızı karşılamak için köklü partnerlerimiz ile birlikte çalışıyoruz. Referanslarımız ve piyasadaki adımız bizim için en önemli tercih sebebidir.